bird
sun

Zajęcia dodatkowe

DOTKNIJ NAUKI

INFORMACJA DLA RODZICÓW:

 

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego jako Instytucja Wdrażająca Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego przeprowadza wyrywkowe ankiety telefoniczne z uczestnikami oraz z personelem projektu (osoby zatrudnione
w ramach projektu) bardzo proszę o rzetelne i sumienne udzielanie informacji.

Przypominamy, iż projekt „Dotknij nauki” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

Dodatkowe zajęcia w lutym z "Technik efektywnego uczenia się":


16.02 piątek, godz. 16:00-18:00 – grupa 1

21.02 środa, godz. 15:00-17:00 – grupa 3

23.02 piątek, godz. 16:00-18:00 – grupa 1

28.02 środa, godz. 15:00-17:00 – grupa 2

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W PROJEKCIE „DOTKNIJ NAUKI” NA MIESIĄC LUTY

LUTY

 

12 PON.

 

13  WT.

 

14 ŚR.

 

15 CZW.

 

16 PT.

 

 

 

 

 

GR III

15:30-16:30

Basia Psota

Sala 22

 

 

 

 

 

GR III

15:00-17:00

Agnieszka Lesiak

Sala 22

 

GR II

15:00-16:00

Dawid Placiak

Sala 24

 

 

 

 

 

 

 

 

GR II

16:30-17:30

Basia Psota

Sala 22

 

 

 

 

GR I

17:00-19:00

Agnieszka Lesiak

Sala 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LUTY

 

19 PON.

 

20 WT.

 

21 ŚR.

 

22 CZW.

 

23 PT.

 

GR II

15:00-16:00

Ola Fic

Sala 22

 

 

GR II

15:35-16:35

Daniel Syrek

Sala 22

 

 

GR I

15:30-16:30

Basia Psota

Sala 22

 

 

 

GR II

15:00-17:00

Agnieszka Lesiak

Sala 22

 

GR III

15:00-16:00

Dawid Placiak

Sala 24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I

16:35-17:35

Dawid Placiak

Sala 24

 

GR III

17:00-19:00

Agnieszka Lesiak

Sala 22

 

 

 

 

 

 

 

LUTY

 

26 PON.

 

27 WT.

 

28 ŚR.

 

 

 

 

 

GR III

15:00-16:00

Ola Fic

Sala 22

 

 

 

GR I

15:35-16:35

Daniel Syrek

Sala 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I

16:00-17:00

Ola Fic

Sala 22

 

 

GR III

16:35-17:35

Daniel Syrek

Sala 22

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

Nauczyciele:     Barbara Psota – Laboratorium młodego badacza

Dawid Placiak – Matematyka praktyczna

Aleksandra Fic – Biologia doświadczalna

Daniel Syrek – Tajemnice ziemi

Agnieszka Lesiak – Techniki efektywnego uczenia się

Logowanie