bird
sun

Plan lekcji sp 34

 

KLASA VIII

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

matematyka

     

w.o s.

8:55-9:40

fizyka

matematyka

historia

j.niemiecki

w.f.

9:50-10:35

geografia

w.f.

j.polski

j.niem./j.ang.

w.f.

10:45-11:30

j.ang./inf.

j.niem./j.ang.

biologia

matematyka

j.polski

11:50-12:35

inf./j.ang.

j.polski

chemia

w.f.

religia

12.55-13.40

j.polski

chemia

w.o s.

religia

historia

13.50-14.35

e.d.b.

j.ang./j.niem.

matematyka

j.polski

j.angielski

14.45-15.30

 

fizyka

 

zaj. z wych.

 

KLASA VII

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

j.niemiecki

matematyka

 

j.niemiecki

religia

8:55-9:40

geografia

matematyka

biologia

j.polski

historia

9:50-10:35

fizyka

informatyka

religia

geografia

j.angielski

10:45-11:30

j.angielski

j.polski

historia

j.angielski

matematyka

11:50-12:35

j.polski

chemia

matematyka

muzyka

biologia

12.55-13.40

zaj. z wych.

plastyka

chemia

w.f.

j.polski

13.50-14.35

w.f.

fizyka

 w.f.

w.f.

j.polski

14.45-15.30

     

w. d. ż.

 

KLASA VI

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

religia

matematyka

 

j.polski

j.angielski

8:55-9:40

matematyka

plastyka

j.polski

muzyka

przyroda

9:50-10:35

hitoria

przyroda

przyroda

w.f.

historia

10:45-11:30

zaj. z wych.

w.f./zaj. z kom.

religia

j.angielski

technika

11:50-12:35

j.ang/w.f.

zaj. z kom/w.f.

matematyka

j.ang./w.f.

j.polski

12.55-13.40

w.f./j.ang.

j. polski

 matematyka

matematyka

w.f./j.ang.

13.50-14.35

j.polski

j.polski

   

w.f.

KLASA V B 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

historia

w.f.

 

j.polski

 

8:55-9:40

matematyka

w.f.

religia

geografia

j.angielski

9:50-10:35

informatyka

plastyka

historia

matematyka

matematyka

10:45-11:30

j.polski

biologia

j.polski

j.angielski

j.polski

11:50-12:35

 

j.polski

w.f.

religia

w.f.

12.55-13.40

 

j.angielski

matematyka

muzyka

zaj. Z wych.

13.50-14.35

     

wdż

technika

KLASA V A

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

w.f.

informatyka

 

geografia

 

8:55-9:40

w.f.

biologia

matematyka

j.polski

matematyka

9:50-10:35

j.polski

j.polski

j.polski

zaj. z wych.

j.polski

10:45-11:30

matematyka

matematyka

religia

muzyka

historia

11:50-12:35

j.angielski

plastyka

historia

j.angielski

technika

12.55-13.40

 

j.angielski

w.f.

religia

 

13.50-14.35

 

w.f.

     

KLASA IV B

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

matematyka

plastyka

 

muzyka

j.polski

8:55-9:40

j.polski

j.polski

religia

j.angielski

religia

9:50-10:35

w.f.

w.f.

j.angielski

informatyka

przyroda

10:45-11:30

w.f.

w.f.

matematyka

matematyka

zaj. z wych.

11:50-12:35

przyroda

matematyka

j.polski

j.polski

historia

12.55-13.40

j.angielski

     

technika

KLASA IV A

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

j.polski

j.polski

   

informatyka

8:55-9:40

historia

zaj. z wych.

j.polski

matematyka

j.polski

9:50-10:35

matematyka

matematyka

matematyka

muzyka

technika

10:45-11:30

przyroda

plastyka

j.angielski

j.polski

w.f

11:50-12:35

 

j.angielski

przyroda

religia

w.f.

12.55-13.40

 

w.f.

w.f.

j.angielski

religia

KLASA III

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

 

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

8:55-9:40

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

9:50-10:35

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

religia

10:45-11:30

edukacja wczesnoszk.

j.angielski

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

j.angielski

11:50-12:35

edukacja wczesnoszk.

 

edukacja wczesnoszk.

zaj. Komputerowe

 

12.55-13.40

   

religia

   

KLASA II

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

 

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

8:55-9:40

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

9:50-10:35

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

10:45-11:30

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

religia

religia

11:50-12:35

edukacja wczesnoszk.

 

j.angielski

j. angielski

 

KLASA I B

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

edukacja wczesnoszk.

j. angielski

 

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

8:55-9:40

religia

religia

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

9:50-10:35

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

10:45-11:30

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

j.angielski

11:50-12:35

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

   

KLASA I A

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-8:45

edukacja wczesnoszk.

religia

 

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

8:55-9:40

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

9:50-10:35

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

10:45-11:30

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

edukacja wczesnoszk.

11:50-12:35

 

j.angielski

religia

 

j.angielski