Nasze klasy

KLASA 1

wychowawca: mgr Beata Bonk - Weleda

Klasa pierwsza realizuje autorski projekt „Ekoklasa”. Wszystkie nasze działania mają zawsze związek ze zdrowym, ekologicznym trybem życia. Jesteśmy częścią (bardzo aktywną i radosną) miejskiego programu  „ Śmieci pod lupą czyli ekologiczny Pawłów”

W czasie zajęć uczymy się, ale też dobrze bawimy. Widać to  zdjęciach, które możecie na bieżąco śledzić na naszej stronie i na facebook.com/dokpawlow/

Pozdrawiamy - trzymajcie się zdrowo i …ekologicznie.

KLASA 2A

wychowawca: mgr Agnieszka Żegleń

Klasa 2 a

Uczniowie klasy 2 A są bardzo zgrani i żywiołowi. Zawsze są mili, zabawni,

weseli i koleżeńscy oraz chętnie sobie pomagają.

KLASA 3A

wychowawca: mgr Magdalena Dera

KLASA 3B

wychowawca: mgr Joanna Janiczek

Klasa IIIb pełna energii, pomysłów i zainteresowań. Najważniejsza jest (oczywiście głównie dla chłopców) piłka nożna. Mają już na swoim koncie liczne sukcesy, zdobyte medale i statuetki. Ale to nie jedyna pasja w tej klasie. Jest także taniec i muzyka, tenis, pływanie i inne sporty.
Przed nimi dwa ważne sprawdziany. Pierwszy z umiejętności zdobytych w szkole, którymi wykażą się podczas Ogólnopolskiego Sprawdzianu Trzecioklasisty. Drugi z samodzielności i zaradności podczas wyjazdu na „zieloną szkołę”.

Pozdrawiamy i zachęcamy wszystkich do zdrowego trybu życia.

KLASA 4B

wychowawca mgr Ewelina Piernikorz