Co wiem o Tobie roslino leśna

Co wiem o Tobie roslino leśna

Od początku roku szkolnego 2017/18 rozpoczęto w naszej szkole wprowadzanie innowacji – ścieżki edukacyjnej dotyczącej typów lasów w Polsce pod tytułem „Co wiem o Tobie roślino leśna?” Stworzenie takiego miejsca na terenie przyszkolnym będzie dla Was drodzy uczniowie pomocą w zdobywaniu wiedzy o tajemnicach lasu oraz sposobem na łatwe poznawanie roślin, które można w lesie spotkać. Jest to przedsięwzięcie wymagające czasu – przecież las nie powstaje z dnia na dzień. Będziecie mogli obserwować jego wzrastanie przez wszystkie lata uczęszczania przez Was do szkoły a mamy nadzieję , że również po tym czasie. Tymczasem przedstawiamy miejsca wybrane na ścieżkę, a w wiosennej odsłonie poznacie  pączkujące  u nas pierwszy raz rośliny.
Do zobaczenia w lasach przyszkolnych!!!